Mamy zaszczyt ogłosić, że nasza firma Agriplan Sp. z.o.o, zlokalizowana przy ul. Kijowskiej 44, 85-703 Bydgoszcz, została zakwalifikowana jako uczestnik Programu Rzetelna Firma!

Program Rzetelna Firma to prestiżowa inicjatywa, która wyróżnia przedsiębiorstwa zgodnie z ich wiarygodnością, rzetelnością, oraz zaangażowaniem w uczciwe relacje z klientami, kontrahentami i partnerami biznesowymi.

Zyskaliśmy to wyróżnienie dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu w doskonalenie naszych produktów, oraz długotrwałemu budowaniu pozytywnego wizerunku na rynku. Uzyskane wyróżnienie jest potwierdzeniem jakości produktów, zaufania klientów oraz dbałości o rzetelne podejście do biznesu.

Cieszymy się, że możemy pochwalić się tym osiągnięciem i dziękujemy wszystkim naszym klientom i partnerom biznesowym za wspólnie przeżyte sukcesy. Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w Programie Rzetelna Firma to kolejny krok w kierunku budowania jeszcze mocniejszych relacji i dostarczania nawozów na najwyższym poziomie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą i do wypróbowania naszych produktów. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie, które umożliwiło nam zdobycie tego prestiżowego wyróżnienia.

Z poważaniem,
Zespół Agriplan.